Praca w Prianto

Prianto GmbH jest jednym z wiodących dystrybutorów w branży oprogramowania.

Poszukujemy osób, które wzmocnią nasz zespół w wymienionych poniżej obszarach.

Czekamy na twoje zgłoszenie!

skontaktuj się z nami

Prianto Polska zatrudnia: Specjalista ds. marketingu (Krakow)

Kim jest Prianto?

Prianto zostało założone w roku 2009 w Niemczech. W przeciągu kilku ostatnich lat firma znalazła się w grupie czołowych dystrybutorów zajmujących się sprzedażą oprogramowania. W Polsce Prianto działa od 2014 roku. Naszym celem jest współpraca handlowa z partnerami, oparta na zaufaniu i transferze wiedzy. Zachowując wysoką elastyczność i stabilność, oferujemy dostęp do wsparcia technicznego, licencyjnego i administracyjnego całego procesu sprzedażowego.

Kogo szukamy?

Poszukujmy osoby, która będzie odpowiedzialna za szeroko rozumiane działania marketingowe w Polsce, we współpracy z międzynarodowym zespołem marketingowym Grupy Prianto. Jeżeli cechuje Cię dokładność, estetyka połączona z kreatywnością i pomysłami na proaktywną komunikację z klientami to pasujesz do naszych oczekiwań.

Jako Specjalista ds. Marketingu będziesz współpracował z osobami odpowiedzialnymi za poszczególnych producentów z naszej oferty przy komunikacji z naszymi partnerami oraz organizując wydarzenia, w ramach których chcemy dzielić się wiedzą oraz budować relacje. Posiadając doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi z pewnością doskonale odnajdziesz się w tej roli.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych (rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji, przygotowanie i realizacja działań związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań na rynek)
  • Rozwój i redakcja strony internetowej oraz profilu firmowego w Social mediach (szczególnie LinkedIn)
  • Realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów
  • Opracowywanie materiałów marketingowych – także graficznych
  • Organizacja wydarzeń online i onsite, a także udział w targach i konferencjach branżowych
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz dostawcami zagranicznymi
  • Bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz mediami branżowymi w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych
  • Przygotowywani budżetów marketingowych oraz nadzorowanie procesu rozliczenia.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenia w dziale marketingu
  • Znajomość podstawowych narzędzi MS Office 365 (Word, Excel, OneNote, Teams)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu cyfrowego
  • Praktyczna znajomość Typo3 lub pracy z systemem CMS
  • Podstawowa znajomość programów graficznych
  • Podstawowa umiejętność montażu video (obróbka nagrań ze spotkań online)
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, domami mediowymi, agencjami digital

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie ze strony współpracowników
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Dodatkowe informacje:

  • Tryb pracy: hybrydowy (preferowane lokalizacje: Warszawa, Kraków)
  • Forma zatrudnienia: UoP, B2B

Nasze wartości:

Oto podstawy naszej współpracy z pracownikami, klientami i partnerami:

  Zaufanie

  Uczciwość

  Atmosfera współpracy

  Innowacyjność

  Nastawienie na sprzedaż

  Elastyczność

  Osobiste relacje

Top